Card image cap

Social media: Adverteren op Facebook & Instagram

Academische opleiding

Organisator : Results & More
BTA icone map Op aanvraag

In deze opleiding leer je hoe je beter kan adverteren op Facebook en Instagram. We onderscheiden verkoop advertenties van leads advertenties en geven tips mee om meer clicks en bereik te halen.

Daarnaast maak je ook kennis met Facebook Business, de tool om gerichte campagnes op te zetten en bij te sturen. We zien heel concreet hoe een campagne structuur eruit ziet en leggen uit hoe je de Facebook en Instagram Pixel integreert.

Onderwerpen die aan bod komen:

  • Een business account aanmaken
  • Facebook Pixel aanmaken en installeren
  • Campagnes opstellen en conversie technieken
  • Advertenties effectief beheren en bijsturen

Werkwijze:

Deze opleiding verloopt online en bevat zowel theorie als ook praktijkgerichte voorbeelden. Tijdens de les gaan we ook samen aan de slag met jouw Facebook Business account en geven we handvaten mee om de eerste stappen te zetten met Facebook Ads.

Voor wie?

  • Je wil concrete handvaten krijgen om effectieve Facebook campagnes te draaien en beter begrijpen hoe je meer resultaten kan boeken

Locatie:

Je stelt een zaal ter beschikking in jouw onderneming of ergens in de buurt. Dat mag ook olnine.

Inschrijvingsvoorwaarden :

Deze opleiding is op aanvraag en onder voorbehoud van beschikbaarheid van de trainer. Deze opleiding is toegankelijk voor een groep met een minimum aantal van 12 PC200 werknemers. 

Heb je vragen of wens je die opleiding te organiseren? Contacteer ons via info@bta-travel.be